Ostatné

Zobrazenie:

Prajete si kvitnúce zelený raj alebo lahodnú zeleninu s čo možno najmenšou námahou? Záhony bez buriny, trávu, ktorá takmer nerastie a škodcov, ktorí zmiznú sami od seba?

19,74 s DPH / ks
17,95 € bez DPH / ks
Obj. čislo: knzpil

Zahradníci a záhradníčky to poznajú: záhrada neprináša vždy len radosť, ale často tiež starosti. A prirodzene aj v záhrade pre inteligentných leňochov je dôležitou témou prevencia a ochrana proti chorobám a škodcom.

15,93 s DPH / ks
14,48 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kzialbchas

Je to knižný sprievodca nielen do lesného klubu, ale aj pre učiteľov bežných škôl či rodičov, ktorí chcú čas s deťmi tráviť inak.

19,00 s DPH / ks
17,27 € bez DPH / ks
Obj. čislo: ksdvkr

Revolucionár jednej slamky je jedinečnou knihou, ponúkajúcou intímny pohľad na prácu a filozofiu jedného z najvplyvnejších prírodných hospodárov - japonského farmára a filozofa Masanobu Fukuoku.

12,30 s DPH / ks
11,18 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kRjs

Permakultúra je kreatívny prístup k bohatému a napĺňajúcemu životnému štýlu.

5,10 s DPH / ks
4,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kpvz

Publikácia sa venuje téme svojpomocnej výroby kompostovacích toaliet.

8,80 s DPH / ks
8,00 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kkts

Autorka v knihe popisuje súvislosti medzi našou sociálnou, ekonomickou, ekologickou a duchovnou krízou a odhaľuje, ako systémový posun z globálnej úrovne na miestnu dokáže tieto zdanlivo rozdielne problémy riešiť súčasne.
 

11,50 s DPH / ks
10,45 € bez DPH / ks
Obj. čislo: knbjl

Kniha vhodná pre záhradkárov, chovateľov, poľnohospodárov, architektov, ekonómov a všetkých ostatných ľudí, ktorí majú záujem na zlepšovaní života na planéte Zemi vás jednoduchým spôsobom uvedie do permakultúry, ktorá je systémom pre navrhovanie trvalo udržiteľných ľudských sídiel.

12,50 s DPH / ks
11,36 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kudp
Produkty: 8 | Aktuálna strana: 1/1