Chov zvierat

Zobrazenie:

Vlastníctvo akéhokoľvek zvieraťa a denný kontakt s ním je spojený nielen s peknými chovateľskými zážitky, ale predovšetkým s mnohými povinnosťami. Autorka sa v tejto príručke snažila nielen vymenovať, ale predovšetkým poradiť, ako sa o zvieratá starať, aby u vás nestrádali a poskytovali úžitok, ktorý očakávate. Chovateľom dáva základné informácie o biológii a správaní oviec a kôz, požiadavkách na ustajnenie a kŕmenie, o problematike reprodukcie, chorobách a ich prevencii. Veľká kapitola sa venuje produktom chovu, ich získavanie a spracovanie. Upozorňuje aj na najnutnejšie administratívne povinnosti.

8,40 s DPH / ks
7,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kzschoak

Prehľadná príručka renomovaných autorov ponúka celý rad dôležitých informácií, ktoré sa týkajú všetkých hľadísk chovu psa a starostlivosť o neho. Je určená pre všetkých, ktorí majú radi psov, skúsenými chovateľmi počínajúc a majiteľovi nového šteňaťa končiac.

3,96 s DPH / ks
3,60 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kppop

Štvrté nezmenené vydanie odbornej príručky o chove kôz v súčasných podmienkach reaguje na všetky zmeny, ku ktorým v posledných rokoch došlo.

7 s DPH / ks
6,36 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kchk

Autori v jednotlivých kapitolách podrobne spracovali všetko, čo je potrebné vedieť pre úspešný chov čistokrvných plemien králikov

7 s DPH / ks
6,36 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kchkr

Chov sliepok, moriek, perličiek, prepelíc, husí, kačíc a pižmovek v domácich malých chovoch.

9,40 s DPH / ks
8,55 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kdnvd

Súčasťou kultúrneho dedičstva sú bezpochyby aj plemená hospodárskych zvierat. Chovatelia ich u jednotlivých druhov zvierat vyšľachtili veľké množstvo a na vzniku plemien sa okrem kultúrnej vyspelosti prejavovala aj izolovanosť či otvorenosť rôznych území. Veľká rozmanitosť plemien je daná aj rozmanitosťou požiadaviek na úžitkovosť, ktoré sa v priebehu storočí veľmi menili, ale aj rozmanitosťou záľub chovateľov.

12,80 s DPH / ks
11,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kaphz

Genetika má svoje zvláštne čaro.

Dáva vecný obsah spojenie minulosti s prítomnosťou a prítomnosti s budúcnosťou.

9,40 s DPH / ks
8,55 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kabcgdz
Produkty: 7 | Aktuálna strana: 1/1