Knihy

Zobrazenie:
15,55 s DPH / ks
12,96 € bez DPH / ks
Obj. čislo: 9788072605101

Publikácia sa venuje téme svojpomocnej výroby kompostovacích toaliet.

8,80 s DPH / ks
8 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kkts

Praktická príručka s novými poznatkami o pestovaní obľúbeného ovocného druhu, tj. Napr. O odrodách tradičných i novo skúšaných, nárokoch na pestovanie, rez a tvarovanie, chorobách a škodcoch. Zaoberá sa metódami a postupmi vhodnými pre úspešné komerčné pestovanie aj zásadami, podľa ktorých by mali o slivky starať záhradkári a drobní pestovatelia. Veľká pozornosť je venovaná ochrane proti najnebezpečnejšie chorobe sliviek - vírusovej Sarca.

8 s DPH / ks
7,27 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kps

Genetika má svoje zvláštne čaro.

Dáva vecný obsah spojenie minulosti s prítomnosťou a prítomnosti s budúcnosťou.

9,40 s DPH / ks
8,55 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kabcgdz

Chov sliepok, moriek, perličiek, prepelíc, husí, kačíc a pižmovek v domácich malých chovoch.

9,40 s DPH / ks
8,55 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kdnvd

Štvrté nezmenené vydanie odbornej príručky o chove kôz v súčasných podmienkach reaguje na všetky zmeny, ku ktorým v posledných rokoch došlo.

7 s DPH / ks
6,36 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kchk

Vlastníctvo akéhokoľvek zvieraťa a denný kontakt s ním je spojený nielen s peknými chovateľskými zážitky, ale predovšetkým s mnohými povinnosťami. Autorka sa v tejto príručke snažila nielen vymenovať, ale predovšetkým poradiť, ako sa o zvieratá starať, aby u vás nestrádali a poskytovali úžitok, ktorý očakávate. Chovateľom dáva základné informácie o biológii a správaní oviec a kôz, požiadavkách na ustajnenie a kŕmenie, o problematike reprodukcie, chorobách a ich prevencii. Veľká kapitola sa venuje produktom chovu, ich získavanie a spracovanie. Upozorňuje aj na najnutnejšie administratívne povinnosti.

8,40 s DPH / ks
7,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kzschoak

Permakultúra je kreatívny prístup k bohatému a napĺňajúcemu životnému štýlu.

5,10 s DPH / ks
4,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kpvz

Revolucionár jednej slamky je jedinečnou knihou, ponúkajúcou intímny pohľad na prácu a filozofiu jedného z najvplyvnejších prírodných hospodárov - japonského farmára a filozofa Masanobu Fukuoku.

12,30 s DPH / ks
11,18 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kRjs

Je to knižný sprievodca nielen do lesného klubu, ale aj pre učiteľov bežných škôl či rodičov, ktorí chcú čas s deťmi tráviť inak.

19 s DPH / ks
17,27 € bez DPH / ks
Obj. čislo: ksdvkr

Brožúra je zameraná na pestovanie obilia a konkrétne sa zaoberá ozimnou pšenicou, ale je zároveň ľahko aplikovateľná aj na iné obilniny.

2,55 s DPH / ks
2,32 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kvpp
Stránky:
Produkty: 61-71 / 71 | Aktuálna strana: 2/2