Knihy

Zobrazenie:

Štvrté nezmenené vydanie odbornej príručky o chove kôz v súčasných podmienkach reaguje na všetky zmeny, ku ktorým v posledných rokoch došlo.

9,90 s DPH / ks
9 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kchk

Vlastníctvo akéhokoľvek zvieraťa a denný kontakt s ním je spojený nielen s peknými chovateľskými zážitky, ale predovšetkým s mnohými povinnosťami. Autorka sa v tejto príručke snažila nielen vymenovať, ale predovšetkým poradiť, ako sa o zvieratá starať, aby u vás nestrádali a poskytovali úžitok, ktorý očakávate. Chovateľom dáva základné informácie o biológii a správaní oviec a kôz, požiadavkách na ustajnenie a kŕmenie, o problematike reprodukcie, chorobách a ich prevencii. Veľká kapitola sa venuje produktom chovu, ich získavanie a spracovanie. Upozorňuje aj na najnutnejšie administratívne povinnosti.

12,22 s DPH / ks
11,11 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kzschoak

Permakultúra je kreatívny prístup k bohatému a napĺňajúcemu životnému štýlu.

5,10 s DPH / ks
4,64 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kpvz

Prehľadná príručka renomovaných autorov ponúka celý rad dôležitých informácií, ktoré sa týkajú všetkých hľadísk chovu psa a starostlivosť o neho. Je určená pre všetkých, ktorí majú radi psov, skúsenými chovateľmi počínajúc a majiteľovi nového šteňaťa končiac.

4,65 s DPH / ks
4,23 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kppop

Revolucionár jednej slamky je jedinečnou knihou, ponúkajúcou intímny pohľad na prácu a filozofiu jedného z najvplyvnejších prírodných hospodárov - japonského farmára a filozofa Masanobu Fukuoku.

12,30 s DPH / ks
11,18 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kRjs

Je to knižný sprievodca nielen do lesného klubu, ale aj pre učiteľov bežných škôl či rodičov, ktorí chcú čas s deťmi tráviť inak.

19 s DPH / ks
17,27 € bez DPH / ks
Obj. čislo: ksdvkr

Brožúra je zameraná na pestovanie obilia a konkrétne sa zaoberá ozimnou pšenicou, ale je zároveň ľahko aplikovateľná aj na iné obilniny.

2,55 s DPH / ks
2,32 € bez DPH / ks
Obj. čislo: kvpp
Stránky:
Produkty: 61-67 / 67 | Aktuálna strana: 2/2