Sušička a pastovač medu 100 kg - GIORDAN

  • Sušička a pastovač medu 100 kg - GIORDAN
  • Obrázok (1)
  • Obrázok (2)
  • Obrázok (3)
  • Obrázok (4)
  • Obrázok (5)
  • Obrázok (6)
  • Obrázok (7)
  • Obrázok (8)
7 480 s DPH / ks 6 233,33 € bez DPH / ks

Kondenzačný typ pracujucí so studeným vzduchom v uzavretom prostredí!

Výrobca:
Obj. čislo:
120G

Sušička a pastovač medu 100 kg - GIORDAN

Odvlhčovač - sušička medu je profesionálny stroj navrhnutý v roku 2000 spoločnosťou GIORDAN SRL a ďalej neustále rozvýjaný..

Je skonštruovaný tak, aby extrahoval vodu z medu bez toho, aby sa zmenili jeho organoleptické vlastnosti, pričom si zachoval svoju arómu a vôňu. Deje sa tak prostredníctvom systému uzavretých komôr s vnútorným vetraním. Pri spracovaní nedochádza k prenikaniu vonkajších činidiel, ako sú: pachy, vzdušná vlhkosť, a zároveň nedovoľuje uniknúť medovým arómam a vôňam, čo zaručuje vynikajúci konečný produkt.

Pre zvýšenie výkonu bol navrhnutý a integrovaný vysokovýkonný systém ktorý pracuje so studeným vzduchom s funkciou kondenzácie a spätného získavania vody z medu v čo najkratšom čase pomocou nízkych teplôt. Vo vnútri odvlhčovača sa pri nízkej rýchlosti otáča séria kotúčov z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 vybavených šikmými deflektormi, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvýšili proces odvlhčovania a urobili zo stroja vynikajúci mixér. Konštrukcia je namontovaná na kolesách a je vyrobená z hrubého nerezového plechu AISI 304 podľa noriem CE.

Pre zvýšenie účinnosti odvlhčovača je vybavený dvojitou stenou vyhrievanou vodou. Dno je hladké konštruované pre ľahké a úplne vyprázdnenie. Veko je vybavené okienkom na kontrolu spracovávaného produktu vo vnútri. Stroj je vybavený ovládacím panelom s digitálnym termostatom pre snímanie teploty spracovávaného produktu, ovládaním motorového pohonu, funkciou odvlhčovania a hlavným vypínačom.

Odvlhčovač obsahuje automatický odvlhčovací systém, ktorý extrahuje prebytočnú vodu z medu jej prenesením do zbernej nádoby z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, ktorá je umiestnená mimo odvlhčovača. V nádobe je umiestnený regulátor hladiny, ktorý ukončí cyklus odvlhčovania, keď sa dosiahne nastavené množstvo vody, ktorá sa má odobrať.

- NAPÁJANIE: 220 VOLT (NA KONKRÉTNU ŽIADOSŤ ZÁKAZNÍKA, K DISPOZÍCII VERZIA 380 V)
- PRÍKON: 2,1 kW

MINIMÁLNE SPRACOVATEĽNÉ MNOŽSTVO: 35 KG

 

Dopravu až k Vám zabezpečujeme vlastným rozvozom v cene 50 € 

Video