Menu

APIVITAL® sirup - 14 KG kýblik - invert krmivo pre včely

21,84 s DPH / ks 18,20 € bez DPH / ks

APIVITAL® sirup - krmivo pre včely - patrí medzi najkvalitnejšie krmivá pre včely na trhu. Je z viac ako 99% využiteľný pre včelu.
  • Najčistejšie krmivo a najpraktickejšie balenie.

  • Sirup je v praktickom kýbliku, ktorý má pripravené krmné otvory vo viečku.

  • Stačí ich odlepiť a kýblik položiť na rámiky.

  • Výrazne to zjednodušuje proces kŕmenia a kýbliky môžete následne znova u nás doplniť, alebo použiť na skladovanie medu.

Obj. čislo:
Apivitsirup1

APIVITAL® sirup - 14 KG kýblik - invert krmivo pre včely

Vďaka prevahe fruktózy je APIVITAL® sirup úplne bezpečné krmivo aj pre zimné kŕmenie včelstiev. Vysoký podiel fruktózy totižto znamená, že krmivo má minimálnu tendenciu kryštalizovať aj pri nízkych teplotách. Tým je zaručené, že včely nebudú hladovať na plných zásobných rámikoch.

APIVITAL® splňuje základné výživové potreby včiel. Obsahuje výlučne sacharózu a stavebné prvky sacharózy, glukózu a fruktózu, čo sú monosacharidy tvoriace cca 90% sušiny medu. APIVITAL® sirup je z viac ako 99% využiteľný pre včelu. Z optimálneho zloženia vyplýva tiež nízka energetická náročnosť na spracovanie včelou pri ukladaní zásob.Krmivo zodpovedá svojím zložením súčasným požiadavkám na zdravú výživu včiel, predovšetkým neobsahuje škodlivé a balastné látky, ako HMF, maltózu, maltotriózu a pod.

Väčšina včelárov, ktorí kŕmia včely naším krmivom APIVITAL® sirup, uvádza, že včelstvá sú na jar silnejšie, vitálnejšie, idú skôr do rozvoja. Dôvodom je, že naše krmivo ďaleko viac vyhovuje potrebám včiel na zloženie zimného krmiva, ako často používaná sacharóza.

Kýblik disponuje penetrovaným preskakovicím viečkom, čo znamená, že stačí odlepiť nálepku, otočiť kýblik hore dnom a položiť na vrchné latky rámikov.

Doprava iba náš vlastný rozvoz, kurierom neposielame, ohľadom ceny dopravy nás prosím kontaktujte.